Членови кои реагирале на порака #27127

Сите (10) Хаха Хаха (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Вау Вау (1) Тажно Тажно (1) Гнев Гнев (1)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.824
   • Поени од реакции
    48.658
   • Поени
    205
  2. Хаха

   Ska Maniac

   Бараба 110 од Miklagarðr
   • Мислења
    4.124
   • Поени од реакции
    5.343
   • Поени
    205
  3. Тажно

   Scirea

   Старата Дама
   • Мислења
    21.512
   • Поени од реакции
    57.352
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   xxixka

   • Мислења
    1.711
   • Поени од реакции
    2.244
   • Поени
    150
  5. Гнев

   Vori

   Шејтан на Махалата од Северџанистан
   • Мислења
    6.866
   • Поени од реакции
    5.616
   • Поени
    205
  6. Хаха

   Darklady

   Марсовка од Mars
   • Мислења
    2.504
   • Поени од реакции
    16.439
   • Поени
    175
  7. Хаха

   Kal_El

   • Мислења
    467
   • Поени од реакции
    862
   • Поени
    130
  8. Ми се допаѓа

   Nik20

   Неверифуван член од немаштија 30 од Велес
   • Мислења
    4.435
   • Поени од реакции
    3.058
   • Поени
    205
  9. Хаха

   Natan 3.0

   • Мислења
    1.572
   • Поени од реакции
    5.034
   • Поени
    150
  10. Вау

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    3.475
   • Поени од реакции
    9.117
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom