Членови кои реагирале на порака #32

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   chef_cook

   ._perlous
   • Мислења
    3.982
   • Поени од реакции
    11.643
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   The Wild Boy

   лепотан од МАКЕДОНИЈА!!!
   • Мислења
    1.358
   • Поени од реакции
    671
   • Поени
    150
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    33.318
   • Поени од реакции
    49.832
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Bafra

   20
   • Мислења
    1.383
   • Поени од реакции
    1.419
   • Поени
    150
 • Вчитување…
На врв Bottom