Членови кои реагирале на порака #1066

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Љубов Љубов (1) Тажно Тажно (1)

  1. Ми се допаѓа

   acermk

   лавот во сенка од Скопје, Ѓорче Петров
   • Мислења
    1.778
   • Поени од реакции
    629
   • Поени
    150
  2. Ми се допаѓа

   Македонија 1932

   • Мислења
    1.919
   • Поени од реакции
    2.656
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Riki94

   • Мислења
    803
   • Поени од реакции
    1.078
   • Поени
    130
  4. Љубов

   Scirea

   Старата Дама
   • Мислења
    21.277
   • Поени од реакции
    56.150
   • Поени
    205
  5. Тажно

   Stefan-kobe

   • Мислења
    31.772
   • Поени од реакции
    76.503
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom