Членови кои реагирале на порака #109

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   santelli

   IP
   • Мислења
    4.098
   • Поени од реакции
    8.604
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.167
   • Поени од реакции
    51.863
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   zurich

   • Мислења
    1.061
   • Поени од реакции
    4.257
   • Поени
    150
 • Вчитување…
На врв Bottom