Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Druze pre bih rekao da je unistio puno toga nego sto je nekome pomogao!? Trajalo je mozda dan-dva i gotovo! Ako je nekome pomogao to je gazdama servera/stalkera kako da se bolje zastite, promene ip servere, macove i slicno...evo dosta toga sto je ranije objavljivao vise i ne radi!!! Ako stvarno zelis nekome da pomognes lepo posaljes listu, mac adresu na pp ili mu ukratko objasnis kako da je sam nadje, a ne ovako javno! Pozdrav
Ma nikad on nista nije unistio od kako ga znam, a ima vec nekoliko godina.Ma nije on sposoban da nesto unisti nema on taj kalibar sve je to ko da pljunes u ocean.Od tisucu servera on nekoliko njih ganja vec godinama.[DOUBLEPOST=1557594675][/DOUBLEPOST]
Da nije zalosno bilo bi smešno .On sve sto je dobro i trajalo dugo unisti .A ti ga jos podrzavas .
Pardon u svom postu sam naveo dva clana,mislio sam na onog klinca sta vam dao na taci kako da nadete liste da ste pratili sad bi imali sve servere,a crow je sitna riba i nikad nista nije unistio samo je malo naceo ko misic kad gricka.Stotine listi se objavi na Google tijekom dana
 
Последно уредено:
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ma nikad on nista nije unistio od kako ga znam, a ima vec nekoliko godina.Ma nije on sposoban da nesto unisti nema on taj kalibar sve je to ko da pljunes u ocean.Od tisucu servera on nekoliko njih ganja vec godinama.[DOUBLEPOST=1557594675][/DOUBLEPOST]
Pardon u svom postu sam naveo dva clana,mislio sam na onog klinca sta vam dao na taci kako da nadete liste da ste pratili sad bi imali sve servere,a crow je sitna riba i nikad nista nije unistio samo je malo naceo ko misic kad gricka.Stotine listi se objavi na Google tijekom dana
Barem nesto dao što ti slobodni umetnik nešto nedavaš?
Samo se hvali kako negde gricka miš.
Ali vam nabije nervozu jel i ćorava kvocka kad tad nadje zrno pa se iskreno nadam da ce nadje barem plantazu.
 
Член од
4 декември 2015
Мислења
234
Поени од реакции
258
Bolje razmenite liste nego ovde javno da se vide....Kome to pomaze?-Nikome!!!-Za ças çe se kanali ugase (na zalost)...Hvala onima koji dele liste!!!:tvg:
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
11
Поени од реакции
0
Pozdrav jel ima neko exyu portal adresu mac, za stbemu hvala unapred. PM
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Haj ljudi sto ste navalili na hopcup_a, sto ce te da naljutite covjeka da rusvaj napravi,pustite covjeka neka radi sto mu volja,
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Здраво друштво,
ми треба стабилна листа да потрае подолго време (барем 9-12 месеци).
Имам листа која претходно ми ја прати @zokiniko (која работеше перфектно без ниеден застој), но таа истекува денес 11-05-2019, така да ми треба нова.
Ви благодарам однапред...
:oleee::oleee:
од 9-12 месеци,да трае....а да си купиш нормално листа,,? па таму да си избереш 1 ,6 или 12 месеци
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Haj ljudi sto ste navalili na hopcup_a, sto ce te da naljutite covjeka da rusvaj napravi,pustite covjeka neka radi sto mu volja,
Nek ga samo naljute kad iznese sve ima da se češemo i gde nas ne svrbi:D[DOUBLEPOST=1557598541][/DOUBLEPOST]
од 9-12 месеци,да трае....а да си купиш нормално листа,,? па таму да си избереш 1 ,6 или 12 месеци
Od 9-12 meseci ni vlasnik panela ne može da ti garantuje:Dlista može da ima rok dotle ali...
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@g3r1 вчера напишав,,еве повторувам

листа со повеќе конекции,,,повеќе од 3,,,јавно објавана бришам пост.
повече од 3 листи од ист сервер...бришам пост
мак адреси од сталкер,,бришам пост.


инаку листата е со повеќе конекции,,,ама не работи,,,,,
ако сака некој да ја провери .ќе му ја испратам во порака
 

Kajgana Shop

На врв Bottom