Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Ja lepo kazem na bilo koji televizor smart tv ima u semi smart iptv aplikacija moze da se vadi lista...vecina njih misle da ne moze ali na zalost moze. Samo jedan klik na dalinski.
ako ti esko kazes da moze onda mozes da objasnis kako to ide...
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ja lepo kazem na bilo koji televizor smart tv ima u semi smart iptv aplikacija moze da se vadi lista...vecina njih misle da ne moze ali na zalost moze. Samo jedan klik na dalinski.
Koliko ja znam ide na SS Iptv ali ne na Smart Iptv, za znakom zaustavljanja(stop)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ostajte to...Ja dosad nikome nisam dao svoju mac adresu a mnogo su to tražili za da mi pošalje liste....Nego uspeo sam iz jedne apk izvaditi jedna "dobra" lista sa 2000 konekcije koja radi duže vremena u apk a u VLC ili na smart mi neradi....pa ako neko zna kako to srediti ??!!..
 
Последно уредено:
Член од
4 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
100
na smart tv ne radi rtmp:// liste ....a dali ta lista radi u nekoj android apk recimo iptv
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
679
Поени од реакции
530
dobar dan nadam se da ste poneli kisobran ondar necete pokisnut jedini ako neskrenete gdje u kafanu: ayapivo:
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@vlade98325 ако не си ги прочитал постовите..забрането е јавно објавување на MAC адреси!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
dobar dan jel ste svi tu na okupu
admini restrtimeri i ostali znani i neznani
niko se ne javlja ok cekacu jos malo
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom