Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Реткост во денешно време!!!!
секоја чест!!!


- Постапката на Мирослав сите не воодушеви. Тоа е вистинскиот начин да се постапи во вакви случаи, да се покаже чесност и хуманост, да му се помогне на оној што е во неволја. Оваа случка е вистинска можност да се потсетиме на вистинските човечки вредности –

Мирослав Деспотовиќ, возач на автобусот со број 53, што сообраќа од Транспортниот центар до Катлановска бања деновиве пронајде паричник паднат меѓу седиштата. Деспотовиќ веднаш го пријавил случајот во внатрешната контрола на јавното претпријатие. Сопственикот на паричникот, скопјанецот Фериз Шабани, бил контактиран и си ги добил парите и документите назад уште истиот ден.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
@Marko Cepenkov
само да пријавам, ако ти треба помош, слободно пингај ме мене, @MARCELLO или @Ilumious и тука сме да реагираме. Со лесно, без нервоза а до вас членови, внимателно и без спам :D
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Nije za vjerovati......
Tu je jedan novi Moderator i svi se uvlace....u dupe
Marko,radi svoj posao i sve je okay.....
ako je moguce pisi i na latinskom.
Pozdrav
Mi smo mu svi samo cestitali, a ti si sa ovom objavom daleko najvise se uvuko u ono sta kazes da smo mi, samo ti glava viri, Bezobraze jedan, kako se kod nas kaze za takve, ima i druga rijec al nebi je ka spomeno a mislim da je ti znas. Pozz svima!
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596

Kajgana Shop

На врв Bottom