Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
Кај може да се најде ваква машина циркулар за дрво, дали некој знае продавница или било каде? итно ми треба
 
Член од
5 февруари 2014
Мислења
57
Поени од реакции
37
Кај може да се најде ваква машина циркулар за дрво, дали некој знае продавница или било каде? итно ми треба
Ако си од Скопје , провери во хубо или бриколаж .
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
Ако си од Скопје , провери во хубо или бриколаж .
Јас сум од внатресноста на Македонија , така да доклку сигурно има обавезно доагам, се надевам си видел дека има сеуште
 
Член од
8 април 2014
Мислења
146
Поени од реакции
17
Zdravo na site !!!!!!
Da prasam kade ima proizvodi na gillette vo Makedonija?
Potocno mi treba gillette fusion proglide manual razorot i after shave lotion... Ako nekoj nesto znae slobodno neka kazuva... fala mnogu
 

Attachments

Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
на Лукоил бензинска имам видено, и у поголеми маркети има

Sent from my 6036Y using Tapatalk
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Во секоја просечна парфимерија има.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Каде можам да најдам интересни прекривачи за кревет, максимум до некаде 1500-2000 денари?
Поминав неколку продавници (Fabress, JYSK, Стружанка, таа една кај Малага, доле у Рамстор тие...) и секаде се продава прекривач во форма на јорган во кој се става ќебе, или пак е дел од комплет постелнина кој чини над 50 евра.
Мене ми треба само прекривач. Веќе имам еден од JYSK и гледам дека и после 2 години уште истиот го продаваат и нема ништо ново.
Благодариме.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Zdravo na site !!!!!!
Da prasam kade ima proizvodi na gillette vo Makedonija?
Potocno mi treba gillette fusion proglide manual razorot i after shave lotion... Ako nekoj nesto znae slobodno neka kazuva... fala mnogu
Na zeleno pazarce ima i mislam deka se najeftini, istiot go koristam ijas i od tamu si kupuvam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom