Членови кои реагирале на порака #7

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   sardaukar

   • Мислења
    1.257
   • Поени од реакции
    911
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   комшијаTи

   Комшија Ти 29
   • Мислења
    5.801
   • Поени од реакции
    4.476
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.487
   • Поени од реакции
    3.458
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   stiv_milanezot

   23
   • Мислења
    697
   • Поени од реакции
    557
   • Поени
    130
  5. Ми се допаѓа

   dragonsky

   Hate leads to suffering
   • Мислења
    36.961
   • Поени од реакции
    71.827
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   branegj

   • Мислења
    94
   • Поени од реакции
    20
   • Поени
    55
 • Вчитување…
На врв Bottom