sardaukar
Поени од реакции
914

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • sard,

    дали си член на „ИДИВИДИ“ порталот, во делот за вероисповест?
    Здр Sard погледни го ова може да те интересира http://i-macedonian.blogspot.com/2010/06/un-say-macedonia.html

  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom