Членови кои реагирале на порака #1

Сите (16) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (16)

  1. Ми се допаѓа

   stefan d.

   31
   • Мислења
    0
   • Поени од реакции
    0
   • Поени
    0
  2. Ми се допаѓа

   Naked Gun

   • Мислења
    438
   • Поени од реакции
    1.586
   • Поени
    155
  3. Ми се допаѓа

   Agda Beata

   (A)
   • Мислења
    5.971
   • Поени од реакции
    17.994
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Lady_Paris

   • Мислења
    144
   • Поени од реакции
    133
   • Поени
    90
  5. Ми се допаѓа

   Dr. Wish

   Bastard. 23
   • Мислења
    2.333
   • Поени од реакции
    2.775
   • Поени
    175
  6. Ми се допаѓа

   Drettica

   • Мислења
    12.624
   • Поени од реакции
    14.917
   • Поени
    205
  7. Ми се допаѓа

   Padroni di Roma

   Aquile од Skopje
   • Мислења
    1.811
   • Поени од реакции
    2.081
   • Поени
    175
  8. Ми се допаѓа

   Velvet She

   35 од Скопје
   • Мислења
    1.440
   • Поени од реакции
    3.811
   • Поени
    175
  9. Ми се допаѓа

   Borsa

   31 од Скопје
   • Мислења
    476
   • Поени од реакции
    128
   • Поени
    90
  10. Ми се допаѓа

   Kunta Kinte

   • Мислења
    320
   • Поени од реакции
    314
   • Поени
    85
  11. Ми се допаѓа

   Jack Nolan

   Сите сме луѓе, но ретко кој е човек! 27
   • Мислења
    1.587
   • Поени од реакции
    1.506
   • Поени
    175
  12. Ми се допаѓа

   dragonsky

   Hate leads to suffering
   • Мислења
    40.455
   • Поени од реакции
    79.463
   • Поени
    205
  13. Ми се допаѓа

   LazarG

   • Мислења
    616
   • Поени од реакции
    766
   • Поени
    130
  14. Ми се допаѓа

   Саншајн.

   • Мислења
    1.014
   • Поени од реакции
    2.155
   • Поени
    150
  15. Ми се допаѓа

   Psyside

   Nocturnal
   • Мислења
    18.054
   • Поени од реакции
    17.352
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom