Членови кои реагирале на порака #775

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   TheTrooper

   Психијатриски случај
   • Мислења
    6.764
   • Поени од реакции
    6.208
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Eddard Stark

   Lord Snow
   • Мислења
    1.220
   • Поени од реакции
    2.540
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Max Legend

   The black swordsman 38 од Somewhere in Midland
   • Мислења
    4.339
   • Поени од реакции
    6.478
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom