90210

Ј

јовица11

Гостин
Продолжи да ја гледаш, почетокот е дури блед во споредба со она што же биде понатаму. Плус Силвер и Адријана:love2:Благодет за очи:pipi:Јас баш прееска ја завршив сезоната со гледање, кој ќе чека до септември.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Продолжи да ја гледаш, почетокот е дури блед во споредба со она што же биде понатаму. Плус Силвер и Адријана:love2:Благодет за очи:pipi:Јас баш прееска ја завршив сезоната со гледање, кој ќе чека до септември.
Тамам додека да ги изгледам сите епизоди, ќе дојде септември :pos:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ја начекав на евтини линкови(што би рекол членот: итар пејо) од по 150МБ и ја слегнав цела сезона. Прееска од досадна ја пуштив првата епизода, поточно 1. и 2. се заедно па изгледав 1 саат... кога Annie и незнам како се викаше тој најбогатиот тим у школото отидоа на вечера во Сан Франциско.
Со оглед на тоа што имам изгледано само 1ипол епизода неможам многу да зборам али ми изгледа на супер серија.:wink:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Eве јас штотуку ја догледав последната епизода од првата сезона и едвај чекам да излезе нова епизода.
Кутрата Ени на крајот

Инаку ќе има вакво “продолжение“ и од Melrose Place, и првата епизода ќе биде емитувана на ист ден со таа од втората сезона од 90210.
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Темава починала :kesa: Серијата е супер :) Поготово 2та сезона бидејки не се врти толку околу Ени :) Сега одам да ја гледам 12 еп :)
 

clark.kent

A.K.A. Superman
Член од
8 мај 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Не е лоша серијава, ја гледам редовно, ама повеќе сакам Gossip Girl, а највеќе новото Melrose place. И не ми се верува дека Melrose укинаа, а оваа ја оставија...
 

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
Летово ги гледав 2те сезони од досада, ќе чекам да сестра ми да ја симне и тие епизоди од 3та сезона па да ги изгледам и нив :)
Неможе да се спореди со оригиналната Беверли хилс, али за тепање досада не е лоша.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Првите две сезони се полоши од третата. Третава сезона ми е навистина интересна.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Првите две сезони се полоши од третата. Третава сезона ми е навистина интересна.
Првата сезона мене ми беше најинтересна, додека втората дефинитивно беше лоша.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Четврта сезона почна, две епизоди испаднаа.
Деби (Мајката на Диксон и Ени) и Рајан професорот нема да глумат.

 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Колку што видов онака од нога xD немаше тема за ова па еве...да отворам..Ова е копија на птвата беверли хилс од таму шездесет друга xD и е нова -ако не се лажам уште и се снима.Ја даваат на сител 3 и мн ми е интересна баш ми се свиѓа.Ако има некој што ја следи нека се надоврзе нека пише ...да позбориме за главните ликови ,настаните.,нивните меѓусебни односи... општо за серијата...
tnx :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас ја имам фатено неколку пати, на Сител кога ја емитуваа.

Не ми го задржа вниманието ич, ја гледав од досада, зошто немаше ништо поинтересно.
Американски тинејџери, секој со секој, па депресии ги мава, па ова, па она. Ликовите, смотани, посебно таа една плавуша што на нерви ми одеше, не и го запомнив именцето.

Стварно ми се мутави серииве за тинејџери, таа Госип Грл поготово, мислам оти поголемо ѓубре не можеа да направат. :sick:
И оваа, ништо поарно не ми се виде.

Првата Беверли беше милионски години подобра. (y)
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Дека првата Беверли беше хит беше,но и оваа не е лоша...Ствар укуса е...Јас уживав додека ги гледав...Омилен ми беше Лиам од машките а од женските Силвер така така.

посебно таа една плавуша што на нерви ми одеше, не и го запомнив именцето.


Стварно ми се мутави серииве за тинејџери, таа Госип Грл поготово, мислам оти поголемо ѓубре не можеа да направат.
Болдот-Ако мислиш за Ајви



Добредојде во клубот...По одвратно суштество немам видено...Самата појава иритира.

А кога сме веке кај тинејџерските серии го делам твоето мислење...Освен со исклучок на Млади Бунтовници кој направи БУМ низ светот и првата Беверли Хилс и оваа све друго е пиши пропало.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496

За Госип грл ,да мн е тапијашка , првата серија беверли била најдбора сите така ми викаат..иначе од плавите девојки може и да е наоми ...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom