Членови кои реагирале на порака #1

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5) Љубов Љубов (1)

  1. Љубов

   Govinda

   • Мислења
    5.160
   • Поени од реакции
    5.795
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Vardarecc

   • Мислења
    2.381
   • Поени од реакции
    2.729
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Cur3x

   32
   • Мислења
    113
   • Поени од реакции
    55
   • Поени
    90
  4. Ми се допаѓа

   Lincoln

   • Мислења
    13
   • Поени од реакции
    0
   • Поени
    1
  5. Ми се допаѓа

   dragonsky

   Hate leads to suffering
   • Мислења
    41.819
   • Поени од реакции
    83.106
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   dacoo

   27
   • Мислења
    5
   • Поени од реакции
    1
   • Поени
    18
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom