C
Поени од реакции
55

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Те читав не темата за шипките, добро момче си :)
  Ми направи ќејф со муабетот дека на твои години подобро е да вежбаш отколку да се пијанчеш и испушаваш цигари. Штета што ја не мислев така на време...
  Не заборавај на склековите. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Cur3x
  C
  Cur3x
  Фала за пофалбите а за склековите никогаш не заборавам <3
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom