Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
Добро вечер Форумџии/ки Ве поздравувам многу! Дали би можеле да ми објаснете околу Систем за озвучување марка/бренд JVC може ли сервисер да вгради USB port Конектор бидејќи нема, но е оставено предвидено лежиште?? Кој има познавање-искуство нека ми пише во ПП!!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Добро вечер Форумџии/ки Ве поздравувам многу! Дали би можеле да ми објаснете околу Систем за озвучување марка/бренд JVC може ли сервисер да вгради USB port Конектор бидејќи нема, но е оставено предвидено лежиште?? Кој има познавање-искуство нека ми пише во ПП!!!
Moze se to odradit.Serviser će morati otvoriti uređaj, instalirati USB port konektor i povezati ga s unutarnjim električnim sklopom kako bi se omogućila funkcionalnost USB priključka. Također će biti potrebno prilagoditi vanjski izgled uređaja kako bi se uklapao novi USB port.Samo nađi pravog stručnjaka za to:) :angel:
PS:Ima posla nekoliko sati treba precizno to odradit.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
AI i IPTV: Transformacija Budućnosti Televizije

Dragi članovi Kajgana IPTV foruma,

Danas ćemo istražiti kako umjetna inteligencija (AI) mijenja pejzaž IPTV industrije. AI nije samo skup slova; on je sila koja revolucionizira način na koji gledamo TV, i mi smo svi dio te promjene!

Personalizacija Iskustva Gledanja: AI analizira naše navike gledanja i interese kako bi nam pružio personalizirane preporuke. Zahvaljujući AI-u, svatko od nas dobiva savršenu listu sadržaja, prilagođenu našim preferencijama.

Poboljšana Kvaliteta Usluge: Pružatelji IPTV usluga koriste AI za bolje razumijevanje naših potreba. To znači bolju kvalitetu streaminga, manje prekida i više sadržaja koji nas zaista zanima.

Globalno Iskustvo Gledanja: AI omogućuje automatsko prevođenje i titlovanje, što znači da možemo uživati u omiljenim emisijama na našem materinjem jeziku, bez obzira na to gdje se nalazimo u svijetu.

Kako vi vidite budućnost IPTV-a s AI inteligencijom?

Vaši Dojmovi: Podijelite svoje misli i iskustva! Svaki vaš komentar pridonosi ovoj uzbudljivoj diskusiji.


I da ne zaboravimo, evo jednog primjera u praksi 4K Full HD video! Nedavno sam objavio video na YouTube-u koji istražuje utjecaj AI-a na IPTV industriju. U ovom videu istražujem konkretne primjere kako AI mijenja način na koji konzumiramo televiziju, te kako se to odražava na nas kao korisnike IPTV usluga. Pogledajte ga ovdje i podijelite svoje misli!


Hvala vam što ste dio ove diskusije. Veselim se vašim komentarima i idejama!

S poštovanjem, ELMU986
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
e jest se nasao ko ce o znanju i karakteru ....
Sta je dibler malo te svrbi aaaa,si ga pocesi.Nekad kad su dosli njemci na vlast u izloge su stavljali hitlera,a kad su dosli partizani stavljali tita.Sad se nadi u koju grupu spadate.Umjesto da podrzite onog koji vam je godinama davao vi ste u izlog stavili sliku.Il oces da budem konkretniji i slikovitiji.Ja svoj karakter nisam prodao za neku bezveznu cuclu koja nema pojima o iptv.
 
Последно уредено:
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Sta je dibler malo te svrbi aaaa,si ga pocesi.Nekad kad su dosli njemci na vlast u izloge su stavljali hitlera,a kad su dosli partizani stavljali tita.Sad se nadi u koju grupu spadate.Umjesto da podrzite onog koji vam je godinama davao vi ste u izlog stavili sliku.Il oces da budem konkretniji i slikovitiji.Ja svoj karakter nisam prodao za neku bezveznu cuclu koja nema pojima o iptv.
ma ti si se prodao bezbroj puta kao i tog kojeg spominjes. To znamo svi kao i taj koji je inace moj odlican drug i ovo je zadnji put da ga spominjem jer nije fino stavljati ga u istu recenicu s tobom. Nikad nisi bio za vjerovati i to sam svima govorio cijelo vrijeme i na kraju se to i ispostavilo. A taj kojeg tako nazivas ti je do skora bio prijatelj i to je odlican pokazatelj tvog "karaktera". Covjek koji ti je sve dao zadnjih desetak godina nece ni da cuje za tebe i to je ono sto tebe svrbi a? Nego kad ces mi vratiti lovu za forum? Nisi u stanju pokrenuti py skriptu jbt mora ti se sve korak po korak objasnjavati :lolzz:da ne pocinjem o nekim drugim stvarima.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma ti si se prodao bezbroj puta kao i tog kojeg spominjes. To znamo svi kao i taj koji je inace moj odlican drug i ovo je zadnji put da ga spominjem jer nije fino stavljati ga u istu recenicu s tobom. Nikad nisi bio za vjerovati i to sam svima govorio cijelo vrijeme i na kraju se to i ispostavilo. A taj kojeg tako nazivas ti je do skora bio prijatelj i to je odlican pokazatelj tvog "karaktera". Covjek koji ti je sve dao zadnjih desetak godina nece ni da cuje za tebe i to je ono sto tebe svrbi a? Nego kad ces mi vratiti lovu za forum? Nisi u stanju pokrenuti py skriptu jbt mora ti se sve korak po korak objasnjavati :lolzz:da ne pocinjem o nekim drugim stvarima.
Zato ste ga izdali sta ti je drug,da si barem recenicu napisao ,a ne sutio ko pizda.A onaj mi stvarno fali nemogu spavat sanjam ga nocu hahaaa.
Za lovu se obrati Elmu on ce ti objasnit kako idu donacije i krivom si se obratio nisam vec 2 godine sef foruma tako da neznam kome si sta dao nit me zanima,meni nisi nista dao.Izvini sta sam ti art ugasio tako to ide kad je rastanak, svijetla se ugase.Svak si bira drustvo koje mu odgovara nemojte sad cmizdrit.
Nit jugoslavija nije opstala sta si mislio da ce ono sklepano opstat.Iluzije.
Mijenjaju se vremena i okolnosti.
I sad imate da ne kazem sta al nema veze bolje da neznas.Saznat ces uskoro.
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Zato ste ga izdali sta ti je drug,da si barem recenicu napisao ,a ne sutio ko pizda.A onaj mi stvarno fali nemogu spavat sanjam ga nocu hahaaa.
Za lovu se obrati Elmu on ce ti objasnit kako idu donacije i krivom si se obratio nisam vec 2 godine sef foruma tako da neznam kome si sta dao nit me zanima,meni nisi nista dao.Izvini sta sam ti art ugasio tako to ide kad je rastanak, svijetla se ugase.Svak si bira drustvo koje mu odgovara nemojte sad cmizdrit.
Nit jugoslavija nije opstala sta si mislio da ce ono sklepano opstat.Iluzije.
Mijenjaju se vremena i okolnosti.
I sad imate da ne kazem sta al nema veze bolje da neznas.Saznat ces uskoro.
ti meni ugasio art? :lolzz: :lolzz: :lolzz: ne budali jado a to ko je pizda i to znamo. Sta ja imam sa tim elmom? Sve ti znas ckopi mala. Svi koji me poznaju znaju da sam uvjek maksimalno fer i korektan ali ti si posebna kategorija. Seljober kokosar kojem se smisao zivota svodi na ima li art ili ne hahahaha. Art radi odlicno kao i uvjek i kao i svi ostali serveri. Ja rijetko gledam iptv ali kad ga gledam onda ga gledam na tv-u a ne na laptopu jer zena gleda tv. Vremena i okolnosti se mjenjaju to je tacno ali prava raja se drzi skupa zna se ko prodaje raju za skripticu ili cak i manje. Niko ozbiljan u iptv svijetu te ne uzima za ozbiljno i iza ledja ti se svi smiju cak i oni za koje mislis da ste dobri a ti sad razmisli ko su ti. Ti meni nisi nikad trebao niti sam te trazio nego je uvjek bilo obratno i sad tu nesto glumatas seoska varalice.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom