Членови кои реагирале на порака #39190

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   Tonchie

   BATTERY +
   • Мислења
    13.359
   • Поени од реакции
    7.517
   • Поени
    205
  2. Љубов

   Scirea

   ZARDOZ
   • Мислења
    26.845
   • Поени од реакции
    83.757
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Schmetterling ʚїɞ

   Ein Leben ohne dich ist wie eine Reise ohne Ziel.
   • Мислења
    63
   • Поени од реакции
    132
   • Поени
    25
  4. Ми се допаѓа

   Mr.Deni

   Животна грешка си ми ти... од Скопје
   • Мислења
    3.499
   • Поени од реакции
    2.625
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   aishtajn-

   • Мислења
    721
   • Поени од реакции
    749
   • Поени
    130
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom