W
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Бугарски накај Азија ќе бараш или ќе го прашаш RealTatar тука на форумот за вистинскиот бугарски јазик, а тоа што сте му ставиле етикета бугарски јазик на некој македонски дијалект не значи дека е таков.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom