The teddy bear
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  е шо за нив??? општо биографија, што???
  Инаку, ако не уживаме сеа кога следен пат... кулирај си... ќе се среди :)
  утре од колку си на факс?
  R
  Ехееее... супер па ај на кафе деновиве бар на кратко... :)
  Инаку и кај мене факсот е така напорен... прееска седев едно 3 саата да решам една глупа задача на пц.. требало се да е испечатено... па барај функции барај сешто.. се изнамачив... :pos: али ок е... интересно беше, сакам математика малку затоа :)
  друго се си е ок онака... а ти шо бараш на нет??? може ќе можам да ти помогнам :)
  R
  Eии тек за месе??? :place:хаха
  Инаку кај си ти сеа? ск или свн? како факсот? шо си правиш ти др? :)
  R
  па некако ептен поспано... :pos: кај тебе како е? што си правиш шо има ново???
  пак те немаше викендов на чест разговор... :pos:
  R
  паѓање на концерт... ако паднеш на концерт ќе е интересно... :pos:
  Ајде гледај сеа да не ти пречам и земи учи... и те очекувам викендов на почест разговор инаку тешко тебе... :pos:
  R
  фалааааа... :back: :back: :back:
  Инаку 1 саат за??? хехе а за учењето мора мора инаку паѓаме на колоквиум... :pos:
  R
  хахаха... каде го има кажи да го пуштам и јас :) последниот концерт така? :)
  R
  Е така е тоа... сеа мора почесто да се подружиме со книгата... :pos: а ја па уше радио си пуштам на кајганава... :pos: ако... малку журче... хахаха
  R
  Супер е и кај мене... почнавме турбо ама знаеш тоа е факс... а ти ск дојде и не да кажеш да се начекаме бар некаде да се упознаеме и лично... сТЛам да ти е... :pos: и како ти се допаѓа факсот шо има у него? :)
  R
  Kaj си бе ти? како си ми? одамна не сме си пишале нишо.. па викам да те чујам како си шо праиш шо има ново :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom