stormspeaker
Поени од реакции
1.343

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Па одамна го напраив акаунтов поише за да читам отколку за да зборам тука... А ова ми е надимак па викам дај да си го стаам посекси ми е некако:)
  Не си добро запознаен со Фани изгледа.:)
  Човекот има ненормално јака снага се одбиваат од него.. Брзината му е ѕверска исто така и во одбрана игра добро. И ние бевме заинтересирани за него летоска но Адриано го спречи да дојде во Барса.:)
  Не си добро запознаен со Фани изгледа.:)
  Човекот има ненормално јака снага се одбиваат од него.. Брзината му е ѕверска исто така и во одбрана игра добро. И ние бевме заинтересирани за него летоска но Адриано го спречи да дојде во Барса.:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom