Satellite
Поени од реакции
115

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  да да само кажи кога и каде :) ми беше зборов поблиску охрид/струга... :) или ако нешто се објавит по форум ќе читам :)
  S
  хехе нп само те пофалиф... шо беше така така беше :)
  S
  алал да ти е лом напрај на таламаска :)
  П
  Доста ми праите лиги бе :icon_lol:
  Еј јас немам фискална со картата за вечер.
  Ке прават проблеми или да бараме чаре?
  А
  14 F Куманово...и бај д веј пред енергија имав - (минус(негативна))
  Сеа прочитав на мајспејс...епа Среќен Роденден, жив здрав и се најубаво...!!! :)
  Мајторе секоја чест за вчера имаше добар наступ...него шо сакав...Ја претпочитам поише музиче, прогресив транс ли како се вика незнам...Маркус Шулц, Абов и Бијонд, Али анд Фила...и нивниот промотор секако Арминчо...али како астрал пред 2-3 месеца, а и ова вчера не се пропушта, всушност вчера имаше за сечиј вкус:)
  Наслушнав нешо Абув анд Бијонд у скопје на 12 Јуни у колосеум, а???
  Дај армин нека дое...претходното лето имаше мн јак настап у колосеум мислам деке беше накај август ако не се лажам...исто и Санчес ко се качи на миксета мисам дека беа двајцата у брзо време...бтв убо беше вчера
  Среќна Нова Батко се најдобро(делот околу здравје, среќа, пари, љубов...) и многу журки годинава... поздрави!!! :)
  Љеп провод на Жар, ќе идев и ја, али отиде кешарица :pos: Али Астрал се тука. :)

  И напрај некој снимак на Жар...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom