radica
Поени од реакции
36

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Поздрав, арен, фала, ти?
  Немам ништо такво готово и спремно од тој вид. Каков би ти бил потребен? На пример која тема, колку долг да биде есејот, конкретно која тематика да ја опфаќа итн?
  не за друго, да не ми текне случајно некаде да не имам на интернет, дека немам ништо на овој, а ни на другиот компјутер.
  Одлично сум чупе,како е во Битола деновиве?
  Да не доаѓаш во Скопје за концертот на Жељко Јоксимовиќ на 1 Јуни ?
  Ма добра сум јас....туку пријателов што сака Битолчанки отказ на форумов направил...:)
  Јас сум ти дипломиран правник ,на посдипломски студии по финансово право...девојче битолчанче...:)
  Агора го имам дома,ама другиов не сум го чула,ќе проверам трјлер.
  ТИ два пати пишуваш иста порака.Еднаш кај тебе еднаш кај мене..:)
  Мистерии ми се најомилени а може и некое добро историско филмче,ако имаш некој предлог набаци наваму.
  Свадбава ни е сега хит муабет-како на МСН муабет да правиме..:)
  H
  Хаха, битол4анки на свадба е опасно малце, може да ги киднапирам и да побегнам со нив, али ајде ќе се воздржам некако. Поканета си официјално. За деталите ќе бидеш накнадно исвестена. :)
  види резервирај си покана за свадбата уште сега ,јас веќе резервирав да не стане касно,2015 еве ја кај е..:)
  Инаку за филмови,ако не си ги гледала ти ги препорачувам The illusionist i The Prestige а да ти кажам и Kingdom of heaven е многу убав филм со Орландо Блум...
  Ако ти треба препорака за некои трилерчиња за да убиеш време,кажувај ,имам нешто на лагер..:)
  Фала за пофалбите. Порано многу повеќе пишував :), сега премногу ретко.
  Поздрав и до тебе!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom