OIU
Поени од реакции
261

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • 15 Ноември, јак датум. Легенди се раѓаат тогаш
  • Ми се допаѓа
  Reactions: OIU
  OMGWTFBBQ
  OMGWTFBBQ
  Можеби сакала јавно да се збогува пред да се уништи светот. Треба првиот пост да и го најдеме...
  OIU
  OIU
  Бре, ама сте добри со бројките. Дај кажи уште нешто за мене, се ми погоди до сега. Ете признавам ми беше у Bucket List да се зачленам на форумот и да се збогувам со сите вас. Прв пост - И да умриш колку можиш ќе се спасиш.
  OMGWTFBBQ
  OMGWTFBBQ
  Кулирај, indigo child
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom