number_one
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • И пак кај тебе си пишуваш...Оф леле...Влези кај мене на пример па пиши сваќаш?!...Ајде не ти земаме здраво за готово...тука сме за да те научиме...и јас сум бил таков :)
  П.С. Сеа сваќам зашто сакаш постари, коа има што да научиш:wink:
  ајде и јас одам...шетав на аламаска бев...и не пишувај кај тебе друг пат:helou:
  па приметив но супер е вака смирено хехе.ти вечерва не сетна никаде или од шетање на кајгана
  јасно ми е се но знаеш како е на мсн ваму таму упс секаде латиница и некако ми е незгодно кирилица но чим знаеш да читаш ке знаеш и да пишуваш.позз
  Имаше една тама за Кирилица и незината употреба општо и на Кајгана...побарај ќе видиш има некоја шомош ако не ти е нешто јасно
  Мој совет ти е да почнеш да пишуваш на Крилица...поразбирливо, повеќе ценет член ќе бидеш и што е најбитно ќе ја зачуваме азбуката...Фала
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom