Little Lady
Поени од реакции
8

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ј
    Прашање?!Случајно да не се викаш Јасна?!Не ме тепај ако грешам:)
    “Абортусот“ ми беше повод за муабетот. Немам дилеми по тоа прашање. Само што многу се покажаа како дарвинисти... ние и мајмуните по све сме исти, па и по градење општество. Така е и така треба да биде... кој знае, можеби јас грешам, ама ај докажи ми де :)
    И јас имам слушнато дека се разликуваме по животните, и тоа токму заради мозокот. Само, на форумов некои луѓе ме убедуваат во спротивното. И затоа сум во дилема и околу абортусот сега. :toe: Silly me. :helou:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom