KINDER
Поени од реакции
45

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Чуви пејсе евра од екскурзиита, пари на рака - Мара под рака.
  Имаш право фул. :icon_lol:
  .!.

  <forum.kajgana.com>

  Пораката е прекратка. Ве молиме зголемете ја пораката на 4 карактери (букви).
  ( \___/)
  (0(oo)0)
  (/````\)

  Ова прасе има свински грип, прати го на сите контакти ако несакаш и ти да го фатиш свинскиот грип!
  Ќе бегал, ќе бегал. ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  :kez:
  Разочаруваш, тренири лето иде, не у 9 си легнал гледам. :D
  Oo дебел! :)

  Кај си ти бе курво, те нема нигде.. певај ајде, Манчестер - Барса шо да ја пишам за 500че? :)
  Љубе дај ми демото сакам да го видам шо си ме фатил со чит.
  Има ли народ у Дојран бе? Как беше тама, врна ли дожд?
  Еј човек фала еј знааш колко сум среќен еј немаш претстава....:D:D
  Шо има ново дека беше на мај?
  Ау не да беше уморнооо аууу... тај газо ми стана ренде од седиштето, а и плус тај точако шо ми е... врти врти ич сам не оде, ного е тежок за возене. За 1-2 недели пак планирам да одам, таа ми е прва дестинација. Живи и здрави летото 2 дестинација ми е дојран или радовиш :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom