Recent Content by intersr

 1. I

  Папагали (општи дискусии)

  Дечки, плс за помош... Имам нимфа околу 7-8 год. Некна изгледаше како да нема сила, неможеше да се качи на стојалките на кафезот и стоеше доле....го качивме горе па после некое време падна доле на грб и неможеше да се преврти додека не го превртеме ние. Тоа му се случува веќе 3-4 пати. На...
 2. I

  Македонски филмови

  Дечки, Златна Петорка за гледање на нет (торент, онлајн)? Поздрав
 3. I

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Мислам дека и нема многу голема разлика S6 -> S7 ЕDGE и апгрејд, а и плус причина што не го гледам S7 EDGE е дека претходните телефони ми се S4, NOTE 3 , NOTE 4 па S6 па сакам да сменам на некој друг иначе сум презадоволен од сите Самсунг телефони кои ги користев. Последниве денови гледам некои...
 4. I

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Здраво дечки [emoji4], би сакал да ве замолам за предлог а воедно и совет околу купување на нов мобилен. 2 год. користам веќе Самсунг С6, некако ми здодеа па сакам малце поголем телефон (5.7' па нагоре) со буџет до 400еу за половен или нов. Опции кои ги разгледував беа: - Iphone 6 plus половен...
 5. I

  LCD телевизори

  фала многу ќе побарам некој во Струмица да го сервисира за да не згрешам во постапките за секој случај, инаку тел закочува на определени канали (не ми текнува кои беа поточно) и далечинското не функционира па треба да се искл. од штек , фала за исцрпниот одговор. Поздрав. Sent from my SM-G920F...
 6. I

  LCD телевизори

  Дечки ќе ве замолам за помош, имам LG 32LN540B купен пред 3 год. со веќе истечена 2 год. гаранција и сега почна да ми прави проблеми. При пребарување на канали закочува целосно со сликата и гласот и не функционира на ниедно копче на далечинското. Единствен спас е да се исклучи од штекот и да се...
 7. I

  Кладилница (Генерална дискусија)

  те гледам играш повеќе на голови исто како мене :) моја препорака да уплаќаш во Вил Хил , имаат подобри коеф. за голови за разлика пд Спортлајф. Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 8. I

  Football Manager 2016

  Момци сакам да играм со другар ми јас од дома и тој од дома, гледам не бива со ХАМАЧИ , па планирам да ја купам играта бидејќи само тоа е опција е сега сакам да прашам дали може истата игра што ќе ја купам јас да ја инсталира и тој или ќе треба 2 игри да купиме ? и дали сигурно ќе може да се...
 9. I

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  На антена 5 ја слушнав денски нешто во индиски стил, женско ја пее, немав време за shazam, да не ја знае некој?
 10. I

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Помош некој?? Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 11. I

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Порачивме од алиекспрес телефон Irulu U2 и после една недела се јави следниот проблем, на телефонот се инсталират апликации што после не се бришат, излегуват нешто како pop up ads од апликациите, па после минута се рестартира, кочи при користењето и апликациите што се инсталираат не се бришат ...
 12. I

  LCD телевизори

  Ќе можам ли на TX-l42E6B да гледам Blu Ray 3Д филм симнат од замунда, преку serviio исто како што ги гледам и другите, и предлог некој 3Д филм.
 13. I

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ставив сега нови сијалици по препорака на мајсторот па ќе видиме дали ќе го има истиот дефект, ако се појави пак нештп слично тогаш ќе го менувам реглерот ...фала многу Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 14. I

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Да не се сватиме грешка кај мене не е трперење онака постојано туку еднаш во интервал некој 10тина секунди и тоа милисекунда (како што кажав неприметно за моите совозачи се додека не го спомнав тоа), пробав сега нови сијалиципа да видам они како ќе се понашат, инаку и Osram една ми има изгорено...
 15. I

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  И ти го имаше истиот проблем со ептен неприметното трепкање и со горење на сијалиците? Sent from my SM-N910F using Tapatalk
На врв Bottom