Il Chino
Поени од реакции
308

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дур си Ајронмен чим ти пишам значит немам страв.ок?
  И да си Шрек, прво треба да ја ослободиш принцезата од лошиот змеј во замокот.
  Сигурно некоја од тие 13+, мада не се сите.
  Утре играт како шо можев да видам...

  Ти ја уплати негде?:vozbud:
  ¯
  јове, под кош сум ко д хулк+оптимус прајм+кептан америка+некојсуперхеројшолета
  ¯
  и принц ке го зеам. ем ке јајш котек, ем ке частиш
  ¯
  јас ич не идам. и ке те тепам. не на баскет, туку ќотек!
  ¯
  јас со затворени Очи.
  ¯
  брат, под кош иако си повисок, нема да ми дадеш кош...од далеку ако сакаш и соблечи се

  јас сум војник бе... :P
  ¯
  јас ти сум копија на гарнет+брајант+вејд-1/2брајант+р.милер
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom