Il Chino

Бесмртник

Зголемување на сопственото его

Потпис

_ [] X

Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet. - W. Wolf

Заследени членови

... и 60 други.

Трофеи

 1. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 2. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 3. 30

  3000

  Навистина импресивно. Вашите 3000 мислења изгледаат недостижно за останатите членови!
 4. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 5. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 6. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 7. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 8. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 9. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 10. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 11. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 12. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom