GrouchoMarx
Поени од реакции
468

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Б
  Си легна во 6, а сега веќе си буден???
  браво :)
  Б
  па моментално не баш ок ама ќе биде
  кај тебе? ти од 6 си станат сабајле?
  не бе зш така викаш?
  си иам другар од 16 години...спасе ако го знаеш:)
  ама ако имаш завршено во ѓорче основното тешко да те знам.
  па стај слика твоја не се срами
  хаха си ме видел со нено а?
  па не сме далеку.да те видам сигурно те знам:)
  па кажи кој си?
  што си?
  каде поточно живееш?
  абе владееме со скопје тоа е:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom