Recent Content by GreeN_3p

 1. GreeN_3p

  Повлекување пари од oDesk на Payoneer или Skrill ?

  Фала за брзиов одговор :D
 2. GreeN_3p

  Повлекување пари од oDesk на Payoneer или Skrill ?

  Океј дами и господа, бидејки немам никакво искуство со вакви работи а и 300 работи слушнав/прочитав деновиве во врска со skrill па ве молам да ми одговорите на неколку прашања или барем да ми поедноставите нешто колку што можете. - Дали е исплатливо да се примаат пари преку скрил? - Колкави се...
 3. GreeN_3p

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Долги години по радијава кружи летно време една иста песна, песната нема никаква лирика туку е обичен летен хаус со спор акустична гитара риф кој се повторува. Денес ја слушнав на City радио некаде накај 15.40 часот така нешто. Песната е релативно постара и секогаш ја има летно време по...
 4. GreeN_3p

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Епа вака, долго време рекламава ја има по телевизија и секогаш сум се прашувал која е песната во позадина но никогаш онака да седнам и да ја побарам... Се обидов да гоглам и слични глупости но не најдов ништо, па ве замолувам за помош! inb4 darude - sandstorm :)
 5. GreeN_3p

  File binder

  Хехе, па шо мислеше ти ? :D
 6. GreeN_3p

  Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)

  Глеам лол фанбој си... Кој ја игра лол? Деца од 8 до 14 години (освен некои повозрасни исклучоци) уште не сваќам како фактот дека лол е најиграна игра од мали деца го потврдува тоа дека графика у игра = сторија у порнич. :pos: Лол е најиграна затоа што е најлесна за играње, не губиш пари на...
 7. GreeN_3p

  Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)

  Коа глеам порнич глеам у ХД не у 240п... графика во игра ти е како и графика у порнич, да глеаш аниме порнич со анимирани ликови и да глеаш порнич со вистински луѓе не е исто па затоа не мешај графика и сторија Лол има тапа графика, као цртан филм. не ми се свиѓа шо близард праат игра со графика...
 8. GreeN_3p

  File binder

  Како стои со вирусите ова чудо? :D
 9. GreeN_3p

  File binder

  Здраво, видов дека нема нешто вакво на форумов па решив да започнам тема. Потребен ми е некој програм што може да спои два документи во еден. Доколку досега некој користел такво нешто, нека пише за што програм се работи, какво е вашето искуство со него и од каде/како да го симнам. :)
 10. GreeN_3p

  Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)

  Што кур е ова??? Графика од нубската лол Сторилајн од WoW гејм енџин од ХоН >Heroes of the storm Очигледно криво им е на близард што мнооооогу одамна не ги вработиа гинзо и ајсфрог у нивниот тим и не им дозволија да создадат DotA онаква каква што беше модот DotA кој се играше на war3. Валв виде...
 11. GreeN_3p

  Скриен програм кој ги зачувува лозинките

  Иди на гугл и барај "Ardamax Keylogger" мислам дека така беше, го имав пред некоја година но тогаш немав појма како да го ракувам баш као шо треба. Програмов има опција да праќа логови преку мејл, да праќа скрин шотови и други срања, има 1000 работи шо можеш да ги конфигурираш и да си го...
 12. GreeN_3p

  Проблеми со Ubuntu 13.10

  Eбемти убунту ебемти багови на кило, форматирав цел драјв избришав се и си стаив 7 од ново као господин сеа си фурам. више не инсталирам линукс шо сака нека ми даат. Се моли некој од модераторите/админите да ја затвори темава или да ја избрише. :mad:
 13. GreeN_3p

  Проблеми со Ubuntu 13.10

 14. GreeN_3p

  Дилема за кокошката и јајцето?

  кокошката е прва бидејки таа еволуирала од други постари видови на денес изумрени диносауруси а потоа почнала да несе јајца како и тие нејзини предци. Според ова кокошката е прва според мене :D :DealWithIT:
На врв Bottom