File binder

GreeN_3p

One does not simply pause an online game!
Член од
29 март 2012
Мислења
49
Поени од реакции
15
Здраво, видов дека нема нешто вакво на форумов па решив да започнам тема.
Потребен ми е некој програм што може да спои два документи во еден.
Доколку досега некој користел такво нешто, нека пише за што програм се работи, какво е вашето искуство со него и од каде/како да го симнам. :)
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Како стои со вирусите ова чудо? :D
Нема вируси проверена програма е.

Ех, а што сакаш да постигниш бе братче? Нешто фраече се правиш пред другарчињата :D?

Да не сакаш ти да споиш обичен документ со вирус па демек вирусо да се активира кога ќе го вклучи документот/програмата?
Тоа веќе се понапредни техники.
 

GreeN_3p

One does not simply pause an online game!
Член од
29 март 2012
Мислења
49
Поени од реакции
15
Нема вируси проверена програма е.

Ех, а што сакаш да постигниш бе братче? Нешто фраече се правиш пред другарчињата :D?

Да не сакаш ти да споиш обичен документ со вирус па демек вирусо да се активира кога ќе го вклучи документот/програмата?
Тоа веќе се понапредни техники.

Хехе, па шо мислеше ти ? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom