F
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ќе им кажиш дека одиш за пари во Америка (ако одиш за тоа) и зависи од која агенција, најчесто планинските места каде и да одиш уште првиот ден со менаџерот и супервајзорот ке им кажеш дека не си таму на одмор дека идиш да заработиш дека ке работиш било што и дека немаш страм или страв од работа и дека ти ТРЕБААТ ЕКСТРА СААТИ ! =) позз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom