D
Поени од реакции
73

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  Извинете што ве вознемирувам но имам едно прашање до вас..
  Што со нервозен желудник...татко ми има проблем со тоа..пие разновиди лекови почнувајќи од Ланзул па до Ранитидин и уште таму кои се што помагаат при Гастритис.И малку да јаде го боли и тешко му е..било каква храна дури и од неколку залака лесна храна...ако можете нешто да помогнете да кажете друг начин на лекување или друга процедура и така..поздрав
  T
  Добредојдовте, докторе. :)

  Некако слабо ве гледам по странициве. Извинете што некаде и ќе погрешам во советите, ама тоа е, луѓе сме. Но, се трудам да не давам погрешни совети, особено не сакам да ги трујам луѓето со било какви лекарства.

  За ова прашање кајшто ме цитиравте пред малку, погоре имам напишано дека ќе помине само од себе, оти го имам осетено и кај мене безброј пати. :)
  Да ви посакам добар помин и за новата година.
  Поздрав
  R
  Повеќето овде гледам дека не знаат што е тоа Хомеопатија јас мислам дека е начин на лекување со билки и такви слични препарати напишете ми подетално за ова
  R
  фала многу за информанциите се надевамдека понатаму ке ми бидеш при рака за некои други прашања бидејќи многу ја сакам медицината и се интересираам за многу работи .Поздрав
  R
  Извини да те прашам за тинитус дали има некој лек од што е предизвикано и така натума наведи што знаеш подетално.
  Нашето учење никогаш не завршува и јас постојано правам update во сите областо во кои сметам дека ке ми бидат од корист.
  Чисто информативно, кога последен пат си направил update на познавањата од хемато-онкологија? :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom