D
Поени од реакции
73

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  Христос Воскресе докторе Среќен празник :)
  Докторе, дали имате слушнато за холтер за дијабетес? Како се става, зошто се става итн?
  Фала за повратниот одговор, па ако можеш нешто да ми наброиш од сето тоа. Фала :)
  Ај пратими преку порака ако знаеш колку кошта еден ден лежење на трауматологија на хирушки во Скопје? Бабами веќе 8 дена лежи таму имаше операција ( и за тоа незнам колку пари ќе кошта) до сега само штрафовите ги имам платено а таму незнам кого да прашам или незнаат или се прават дека незнаат, стварно не етички и неморално се понаша персоналот таму.... па вака пошто си Доктор би можел да имаш некаква информација...
  C
  А дали може да ми ја објасниш методата за чистење на ушната маст? И дали боли чистењето? :) Зошто првпат одам на чистење, затоа незнам како е. :)
  Во кој стил штетно мислиш? Какви дејства би можело да има од предозирање?
  N
  Ке одбележаш кои пораки сакаш да ги избришаш и најдоле има едно пишува акција ќе притиснеш на него ќе најдеш избриши и така.
  Јас зелен чај пијам верувал или не по 3 некад и 4 литри дневно. Се осеќам подобро но дали е тоа премногу?.
  Што може да ми наштети ако го претерам и дали на пример ако дента си пиел чај а вечерта алкохол.. има некаква врска?
  N
  Изгледа не разбра што сакав да ти кажам, оти сеуште не може да ти се прака приватни пораки. Еве што пишува кога јас сакам да ти пратам порака "Doktor1 ја премина квотата за лични пораки и не може да прима натамошни пораки додека не ослободи место" .
  N
  Doktor1 не може да ти се праќа приватни пораки, оти сандачето ти било полно и треба да ослободиш место за да може да примаш приватни пораки. Така јас ти пишувам да знаеш, оти можеби не си видел, а некој ќе сака да ти прати приватна порака и нема да може. Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom