Recent Content by darjanmk

 1. darjanmk

  Grand Theft Auto V

  Ќе врве ли? Pentium 4 2.4 ghz 512 mb ram GeForce 6800 GS Windows XP 64 bit San Andreas на ФУЛ врве
 2. darjanmk

  Светско првенство на МРТ - Мундофорија

  БРЕЈКИНГ ЊУЗ Панчев ко-коментатор на МТВ . Потврдено на спортските вести од Драган Николовски. UUUUUUUUU MADDDDDDDDD?????
 3. darjanmk

  Grand Theft Auto V

 4. darjanmk

  E3 2014

  The first and most significant news for many is that the IGNITE Engine is coming to the PC version of FIFA 15
 5. darjanmk

  НБА Сезона 2013/2014

  90% од навивачите на Мајами кои почнале да гледаат НБА од 2011
 6. darjanmk

  Дали сеуште ги користите старите мобилни телефони?

  Германос 2002 год. Германос Јануари 2004
 7. darjanmk

  Barclays Premier League Season 2013 - 2014

 8. darjanmk

  Barclays Premier League Season 2013 - 2014

 9. darjanmk

  Поплаки

 10. darjanmk

  Barclays Premier League Season 2013 - 2014

 11. darjanmk

  Професионални лажговци

  На 15 Септември............
 12. darjanmk

  "Заборавени" играчи

  "Императорот " се врати!!! После 2 години Адриано се врати на теренот и дебитираше за Атлетико Паранаенсе во 80 мин во Копа Либертадорес.
 13. darjanmk

  Flappy bird

 14. darjanmk

  FIFA 14

  FIFA 14 DEMO и FIFA 14 FULL верзија сосема различен гемплеј. Гемплејот на демото е многу подобар.
 15. darjanmk

  PES 2014

  Се моли експертот lamja25 да го сподели неговото високо стручно мислење за PES 2014 пошто никако да се изјанси откако е излезена играта. Еве неколку претходни мислења на господинот:
На врв Bottom