creator_92
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • какво дуење стомак не се глупирајте...како прво сперматозоидод му треба една недела за да стигне до јајниците...
  Абе остај заебанции, ама мислам дека многу си избрзал со "вториот секс" :)
  А
  Брат почекај 4-5 месеци ако се познава значи истекло и ќе јадеме мекици ако не пак продолжи, шала на страна ќе ти кажат во темата.
  Абе брат, осеќам дека ти ќе мењаш пелени у скоро време:vozbud::vozbud:
  Ајде па како ќе јадиме мекици ..... мммммммммммммм :pipi:
  Е па за викенд ваљда,шо знам... После 16:00,16:30... Да е до мене ја и работен ден би играл,али потешко ќе соберам луѓе... А теренот у Капиштец ќе биде ептен фул за викенд,така да ќе мора на друго место да играме,да речеме кај Олимписки на пример...Ај пиши шо ти предложиле другиве...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom