Recent Content by Black Knight

 1. Black Knight

  Формула 1 - сезона 2021

  Верстапен - Леклерк - Норис Кое трио плус Сајнц, Перез и Рикиардо од позадина. Партали ќе бидне уште и Расел со Мерцедес ако им се додаде таман сме. Ми е страв само од следна година што и како ќе е. Таман имаме изедначување на болиди сите се тука некаде они мењаат правила истото секогаш се прави :/
 2. Black Knight

  Македонска ракометна репрезентација - (жени)

  Црвенковска ?
 3. Black Knight

  Формула 1 - сезона 2021

  Да не си грешно видел ?! Ликот се шлапа у ѕид сам, си го зачука носот, искочи на стаза со штета фрчеа искри на сите страни и овие се учукаа. И да е по твоето, пит ти е 30 секунди скоро со замена на нос, плус извртување и лазење до питот, више беше цел круг позади Макс, нели на рестарт го...
 4. Black Knight

  Фан клуб - РК Вардар

  Не смее да има спротивставени мислења? Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 5. Black Knight

  Фан клуб - РК Вардар

  Мое мислење е дека ова е една од поголемите трансфер грешки на Вардар. Кизиќ имаше феноменални утскмици кога добиваше солидна минутажа и беше во фпрма, сеа кај сезонава немаа константни утакмици па одозгора на тога (з.з) и Боеко зимаше минутажа пред него и Кантегрел. Му ја уништија сезоната и...
 6. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Како бе вака, значи битни се животите само на вакцинираните ?!?! Која хипокритија владее во светов тоа е страшно A што ако сум вакциниран ама сум во тие 5% кај што не реагира вакцината?
 7. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ќе пишев нешто ама не е место за црн хумор
 8. Black Knight

  Фан Клуб: Барселона

  Мингеза дете златно
 9. Black Knight

  Фан Клуб: Барселона

  Педри како да не е јаден денес
 10. Black Knight

  Фан клуб: Пелистер!

  Ви кажав пред некој месец ќе смислат нешто за да не бидне како што треба. Кога има нивни екипи на врв на табела се мора да е по процедури, кога нема тогаш се мењаат правила. Плус што Антиќ има удел во Гостивар и сеа на толку пари давање у опасност се да останат со ташакот во раце па ајде да...
 11. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Го имаме постот на годината :ROFLMAO: (Pun not intended)
 12. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Види споредуваш остров што е у ПМ на планетава географски вс држава што е на центар на Балкан и има еден куп транспортери и логистички компании кои оперираат и транзитираат. Ајде да правиме споредба зашто островот во Преспанско Езеро нема ниту еден заболен вс Охрид. Поретко се населени...
 13. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  А дневни пазари, пуштања на плати и слично како ќе ги правиш ако не работи банката? За непрактични полициски часови се сложувам, ама другото que qazzo? 1617748932 Синовак не е таа послабата од двете кинески ? Мислам имаше 55% заштита, што значи дека секој втор вакциниран ќе добие имунитет...
 14. Black Knight

  Правна помош и совети

  Да се надовржам, каде може да се најде доделениот стечаен управник за одредено АД? Има нешто како регистар, датабаза или слично?
 15. Black Knight

  Правна помош и совети

  Дали некој е запознаен со постапка за откуп на земјиште од АД кое е во стечај?
На врв Bottom