BillyRijeka
Поени од реакции
15

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ako nešto doznam ima da ti javim, za sada nisam upoznat, ali dosta se toga pooštrilo u italiji prema strancima pa tako nemoj da ideš ako nisi 100% siguran
    Интеристо, вие во Хрватска имате визно олеснување ? И во случај да немате, сакам да одам за Миално на две недели- месец, индивидуален пат без средување во агенција и слично, ке можам ли виза да извадам ? Ми рекоа за некакви проблеми, зашто имам завршено факс и не сум во работен однос, а и ми спомнаа давање на некои гаранции, па ако имаш некоја подетална информација, одговори ми на профил . Поздрав !
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom