Recent Content by bakigvg

 1. bakigvg

  Монтажни куќи

  Одлично. Колку кошта квадратот на изработка ?
 2. bakigvg

  Македонска фудбалска репрезентација

  dobar gol.
 3. bakigvg

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Ima li šansi da se najde Mac za ovoj server http://kliker1.net:25461/c
 4. bakigvg

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Bi zamolil za Mac od ovoj server ako nekoj ima http://kliker1.net:25461/c
 5. bakigvg

  MaxTV IPTV телевизија (Телеком Македонија) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Без веза канал, па имате youtube за таа работа.
 6. bakigvg

  Македонска кошаркарска лига сезона 2015/16

  Овие излегоа нај неспособна федерација, единствено што успеа Антич да направи е што го промени името. А колку надеж во него имавме после смената на Пеце. Све исти кур да ти било говеда неспособни ја уништивте кошарката.
 7. bakigvg

  Ракомет - општа дискусија

  Митревски 100 зицера скина денеска.
 8. bakigvg

  Македонска фудбалска репрезентација

  Против Грузија Б една е ена шанса не створивме. Као демек Мрмињо крие тактика.
 9. bakigvg

  Фан Клуб: Вардар

  Копитата донесоа одлука која не важи за спортски настани, е сега која е логиката да важи за концерт, а да не важи за спорт тоа може само некој од неспособните да ти одговори.
 10. bakigvg

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Gi imam ovie listi, kako da vlezam vnatre i da vidam Mac i url na primer od ott global
 11. bakigvg

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Pozdrav. Kako vo Kshaw pleerot da vidam koj e Mac i url od serverot. Ke ja ubacam listata i posle ne dava opcija za edit ?
 12. bakigvg

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Борба за дното како и секогаш.
 13. bakigvg

  Албанија - место за одмор

  Еве ви една прекрасна плажа за оние кои се наоѓаат или ќе се наоѓаат во и околу Радиме, Орикум, Валона, Hotel Paradise Beach одлична плажа со чиста морска вода, без бранови, со песок во водата. Цена за лежалки со чадор изненадувачки најниски до сега само 400 леќи. Останати цени во ресторанчиња...
 14. bakigvg

  Албанија - место за одмор

  Трет ден во Албанија, поточно околина на Валона. Како по обичај бевме нај прво до Бојо ресорт бидејќи сме сместени преку патот и овде ни е најблиска плажата. Комплексот е интересен, добар, со сите потребни елементи да го направи вашиот престој задоволувачки но и покрај се водата и плажата се...
На врв Bottom