Recent Content by awesome

 1. A

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Луѓе вие што имате андоид телефони, на која апликација слушате музика? Одсекогаш сум користел ајфон сега се префлив и неможам да најдам бесплатна апликација каде што можам да ги симнувам песните.
 2. A

  Коронавирус (COVID-19)

  Добро бе, митизни и избори ќе има, у теретана да носиме маска, ало пропалици едни ретардирани...
 3. A

  Коронавирус (COVID-19)

  Беше 1500 сега мислам е 4000.
 4. A

  Коронавирус (COVID-19)

  13-15h
 5. A

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Дојде админ? Мене ме кикна некој.
 6. A

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Ја симнувам 1.6, има играчи? Има нешто теамспеак, дискорд?
 7. A

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Ако има екипица за цсго навечер после 9 па и преку ден рачунајте ме и мене. А ако има играчи и 1.6 би ја симнал да играме миксови 5v5, само што не сум ја играл добри 7-8 години. Steam ПП.
 8. A

  Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

  Немаш потреба од веј доколку внесуваш доволно протеини.
 9. A

  Контакт од шиголо

  На шо си? За другар прашувам
 10. A

  ЗЕМЈОТРЕС!

  M6.3, 35 KM od tirana
 11. A

  ЗЕМЈОТРЕС!

  мислев мене ми се дешава нешто ауфффф, каде удри, албанија? Неготино премногу се осети
 12. A

  Економски институт Скопје

  Почитувана Јас наидов на една многу посебна тема https://forum.kajgana.com/threads/%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B5%D1%82-reloaded.47093/
 13. A

  Секс

  Трудна си, запроси го.
 14. A

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Ауф каква трка од Бекеле, за 2 секунди не го сруши рекордот. 2:01:41 е феноменален резултат и втор најдобар на сите времиња.
 15. A

  Папагали (општи дискусии)

  бот, прашува за Брауноухи а не за твојата нимфа. :facepalm:
На врв Bottom