A
Поени од реакции
15.257

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • C
  Ауу, лајк за Burial. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Andrew
  A
  Andrew
  сатрашно човече, па и со јорк има соработувано :D
  како да не го сака човек
  НОВ СЛЕДАЧ ! :D btw. Кој е овај на аватарот ? :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Andrew
  A
  Andrew
  гелј да не ме изгубиш :)
  Шикамару, ако си глеал Наруто јасно ќе ти е :D
  у глобала кул типац, као мене :)
  UrbanSamurai
  UrbanSamurai
  Наруто сум гледал, ама не ги знам многу ликовите.
  2
  Море, да не ја знаеш т.е. дали можеш да ја најдиш песнана од Наруто Шипуден?
  Со војната ко ле поччнуваат? Еје тес... еје тес.. така некако е :D
  и ќе ве замолам оние кои пијат лекарства како мене да не ги пропуштаат дозите оти ќе јадат гомна по теми како мене. шо ми требаше да не пијам апче сабајле
  Аиии ова ме искина.Алал да ти е брату :D :D :cuc:
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Andrew
  A
  Andrew
  де бе ја мислев машко си :O
  или не се само женски за кинење ? :D
  Doc Holliday
  Doc Holliday
  Рикав како магаРЕ :D
  Не,стварно,стомак ме заболе одс смеење,алал ти вера :)
  A
  Andrew
  hihi xD
  H
  Ааа браво дечко потполно го сменив мислењето за тебе си се подобрил и тоа многу.. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Doc Holliday
  A
  Andrew
  у вези чега :D дечко
  Doc Holliday
  Doc Holliday
  У право е хип,си се подобрил во однесувањето,постовите ти се на ниво,keep up the good work :)
  И,те одигнорирав :)
  A
  Andrew
  леле обожавам ве :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom