Recent Content by Allita

 1. Allita

  Сијамска мачка

  Сијамките се најпрекрасната раса на мачки која постојат...со години чувам мачки, но сијамките се посебни во се...тие се препаметни со нив може и да се збори и се разбираат само што неможат да ти одговорат со говор. Имаат неверојатна интуиција знаат со кои луѓе можат да си играат, кои луѓе ги...
 2. Allita

  Новите предлози на Нимиц за името на Република Македонија

  Лелееее вака не сум се смеела одамна....:smeshko::smeshko::smeshko:...офффф...е ваков цитат не сум прочитала одамна....е Маце не си нормален жими се...ме уби од смеење....алал да ти е од кај ги вадиш не ми е јасно....:smeshko:...браво!
 3. Allita

  Плоштад ПЕЛА, СРЕДА 27-ми февруари 19:00! МИТИНГ!

  Чекај нивниот очај само што почнува...па доста го правеа овој народ будала...а на Нимиц треба да го пречекаме на Аеродром со еден собир така 300000 луге да неможе да стигне до Скопје...и да си замине со иститот авион со кој дошол...нема преговори договри разговори...ова е Република Македонија и...
 4. Allita

  Дали би заминале во странство?

  Ако ни го променат името и се случат работи кои ни во сон не ми дошле дефинитивно ке заминам одовде!
 5. Allita

  Плоштад ПЕЛА, СРЕДА 27-ми февруари 19:00! МИТИНГ!

  За три дена 30000 народ се собра замислете си да беа медиумите медиуми во права смисла на зборот и организацијата да почнеше пред еден месец не 30000...3.000.000 луге ке се собереа ке го преплавеа градот немаше да има место кај да ги собере...но овде несмее ова да застане следниот пат да се...
 6. Allita

  Постои ли душа?

  Зошто во темава многу од вас мешаат дух и душа???:uvo:
 7. Allita

  Што ви се прави во моментов?

  Mi se odi na more...:)
 8. Allita

  Сајбер-секс?

  Абе ако ти пасува и на девојката и пасува да си се сајбер сексувате јас не сум против....:toe:...јас само кажав каков сајбер секс оправдувам и би била корисно по врската...а ти ако сакаш манијакалности уживај...;)
 9. Allita

  Што е нешто што сакате, а никогаш нема да го направите?

  Да го пропатувам светот за 1 ден...:)
 10. Allita

  Сајбер-секс?

  Сајбер сексот би можел да биде многу пожелна работа кога се работи за дечко и девојка и кога треба повеке време да се разделени (врска на далечина) двајца во различни држави и сл....се друго е баш манијакалност...:devil3:
 11. Allita

  Кое парче облека (или моден додаток) сте го купиле последно?

  Нови купаќи гаќи...:vozbud:
 12. Allita

  Дефиниција

  Лимит ти е ограничување на нешто до колку можеш, до каде можеш, до кога можеш,како можеш, до колку неможеш, до каде неможеш, како неможе, кога неможе...без лимит ти е најубаво нешто на свет...мразам лимит! Теретана
 13. Allita

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  :) Orion te citam i se cudam...velish nemozesh da najdes zenska predizvik...i deka sekoja vtora e od interes, korist, pari itd...pa na site tie toa im bilo predizvik da najdat takov tip na maz koj gi ima site tie raboti...t.e. od koj ke imaat interes, korist i koj ke ima pari ili pak se vo...
 14. Allita

  Во која ситуација би се откажале од вашето дете?

  Ако сум решила да го родам не би се откажала во ниту една сутуација, а ситуации има и многу многу пострашни од овие кои се наведени...неможам да се откажам од дел од себе, никогаш и во ниту една ситуација!:nenene:
На врв Bottom