Recent Content by aerodromka

 1. aerodromka

  Sony Ericsson X10

  ve molam ako moze da mi dadete mislenje za ova telefonce vi bi bila mnogu blagodarna http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10-2964.php
 2. aerodromka

  Бисери oд училишни денови

  Проф. ликовно: деца денеска цртајте слободна тема т.е што сакате!!! По некое време му вика на Ѓорѓи, Ѓорѓи црташ??? и овој да,проф.? А што црташ??? Деца како играат фудбал, професорке....... и после 5 мин станува проф. да провери што црта Ѓорѓи и гледа празен лист: Ѓорѓи зашто ти е празен...
 3. aerodromka

  Прашање - Одговор

  А што е оптимист?-Песимист во еуфорија!! :)
 4. aerodromka

  Прашање - Одговор

  Што е клаустрофобија??? -Клаустрофобија е кога одиш накај кафана и се плашиш да не е затворена :)))
 5. aerodromka

  Фан клуб: Работнички

  може ли некој од cpb да ми одговори зашто вие не носевте ВАШИ ЗНАМИЊА????
 6. aerodromka

  Фан клуб: Работнички

  http://forum.kajgana.com/attachment.php?attachmentid=13923&stc=1&d=1260719773 све ти кажува паролата доле :)
 7. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  коки + грип= A H1 N1 ( СВИНСКИ ГРИП)
 8. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 9. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  i sam si se pobi sega....... izvini za greskata tocno amak bese
 10. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  aj vaka nie sme 120 dusi, so napomenuvanje deka ovaa e gostovanje , a ne domasen teren!!! Aj sega ti kazi so plejmejker minatata sabota vo Jane Sandanski kolku bevte!!!!
 11. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  da be da :) sega
 12. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  taa tribina na vremeto pred nekoj 17 godini bese nasa, mzt prviot kup koga go osvoi se sedese na taa tribina!!! p.s rezultat 98-68
 13. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  :zver::zver::zver::zver::zver:
 14. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Вардар Осигурување - Овче Поле, Торус - АМАК СП, Работнички - Фени Индустри, МЗТ Скопје - Плејмејкер и Пелистер - Вардар 2000
 15. aerodromka

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  МЗТ Скопје - Плејмејкер prvo kolo :))))))
На врв Bottom