Recent Content by acermk

 1. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Поом немаме во каква форма и изглед ќе сме ние, не па Руси и останати, уживајте во периодов до 25ти март па што биде нека биде.... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 2. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Некој ако има снимка од натпреварот да сподели...
 3. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Провери убаво во Spam, Thrash во инбоксот, а плус системот е баааги зафатен и малку доцнат мејловите. Друга опција е да си го утнал меилот при купување. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 4. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Не сум сигурен ама би пробал без Стефан Ристовски како стартер иако тешко дека ќе се случи мислам дека ни ја гуши играта напред... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 5. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Не бе нека играат кај нас умрениве, надежните остај ги да спасуваат клубови место нас да не спасат... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 6. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  1 недела карантин за цела екипа, не знам дали нешто ќе промени ама ако нека се проба... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 7. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Солскјер кај и да е ќе го избркаат таман ќе ни биде... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 8. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Абе бркај ова се од прв до последен 4та лига рестарт на клубот брукаааа Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 9. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  На стадион сум и Костадинов игра одбрана солидно па и дуели некоо издржа против панцериве... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 10. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Можеш и од мобилен знае некад скенерот да не фаќа ама во принцип може...
 11. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Теренот демек го средуваа и мак првенство не се играше на стадионот за со Германија да бил спремен, е сеа дождов не знам колку ќе поремети... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 12. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Не знам натпреваров беше барем убав за гледање интересен пристап на Алегри што не вроди со плод ама имавме потечна игра добра игра на прва мислам дека полека се креваме...со таа дредина толку ни е... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 13. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Мизерен тим иаме сакале принале или не... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 14. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Дај бе мани ми го столе од гол упм Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 15. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Не бе ова гомново шпанско не остаи фудбал да се игра абе селска лига не заслужува да суди егоцентрично копиле... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
На врв Bottom