Пеце
Поени од реакции
2.979

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не брат немаше навивање. Од кој да има само 40 души имаше на стадион, а повеќето беа родителите на некои деца како Бале, батецот, Мони и така
  Zeljeznicar - Sarajevo 2 @ 7.00 KADE E KOEFICIENTOT 7.00 VO KOJA KLADILNICA ?
  Од каде информацијата за уткамицата ... колку е сигурна ?
  Песната е Петар Ангелов - Диви, поранешниот голман на РК Пелистер, сегашен голман на РК Вардар Про. Песната е:

  Идол ни беше наш, ние те бодревме, а сега дојде времето за да те ебиме, ајде Диви ти дојди и попуши, попуши ти на Чкембари твоите пријатели, и сега за крај погреб ти спремаме, кој го еба Петар Ангелов жив го закопавме.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom