Пеце's latest activity

 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на Tr24 во темата Секс... со Тажно Тажно.
  Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме...
 • Пеце
  Можиш, само иситнија на помали делчиња, како ронки да дојди.... Исто плус, обавезно давај му по некој ден и жолчка од варено јајце, ама...
 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на Xsago во темата Фан клуб: РК Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  За десно крило, се согласувам дека нема никаква потреба од 3 крила, но обратно мислам дека треба од Ѓукиќ да се ослободат а не од...
 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на Пљампач во темата Фан клуб: РК Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  За да биди Пелистер конкурентен на сите полиња каде што ќе настапува оваа сезона (сеха,ле и плејоф) му требаат уште играчи. Тоа ми е...
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан Клуб: Пелистер.
  Минатата недела во Скопје, случајно на службен состанок, низ муабети се сретнав со чоек кој е надзор за изградбата на стадионот во...
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан Клуб: Пелистер.
  Јашароски изгледа нов играч, добар играч, тоа сакав да го пишам пред некој ден, распад систем се Ѓорче, па можиме многу лесно да...
 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на Leo Bonnie во темата Фан Клуб: Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Струмица, бараж со Шкендија. Главевски има веќе потпишан договор со Шкендија за наредната сезона. Дава 2 гола. Оди да игра следна сезона...
 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на joveko во темата Фан клуб: РК Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Голема грешка со поставувањето на Цревото за кординатор, кога и да бил Цревото во функција во РК ПЕЛИСТЕР се случувале чудни работи од...
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан Клуб: Пелистер.
  Уште ко видов дека ги продолжија договорите со клубот Дрвото и Корунот, јасно ми беше се, дека немаат никакви амбиции за наредната...
 • Пеце
  Пеце реагираше на објавата на Prime во темата Фан Клуб: Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Trojcata Bitolcani so edinstveno vredea vo ekipata i sho samo niv trebase da se zadrzat i na niv da se nadogradvat so od strana igraci...
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан клуб: РК Пелистер.
  Без голман ништо не прат, а реално и овај тим моментално е далеку од ЛШ, за СЕХА можи екипата е солидна, ама пак и за таму мора голман...
 • Пеце
  Кај ќе ги победиме бе Данска !?!? Добри сте ? Почна короната лошо да ви влијае... Гледавте на последното натпреварување како игравме ...
 • Пеце
  Графит на подгрупата " Млади бригадери", секоја чест за дечките, слободно можам да кажам дека моментално се најактивни во групата, со...
  • 104296783_3920247981380480_3920244319165382349_o.jpg
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан Клуб: Пелистер.
  Мислам малце е глупост ова со Талески, ако дојдеше Вујанац ќе беше друга песна, пред се поискусен голман, исто така и еден од подобрите...
 • Пеце
  Пеце одговори на темата Фан Клуб: Пелистер.
  Глуп чоек е бе, земаш пари таму, убо ти е, ќути си барем, не се резили јавно, не плукај. Ко замина во Работнички уште, во едно со...
На врв Bottom