М
Поени од реакции
12.542

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Да не бегаме многу оф-топик на темата ама да :D .
  Чекам само да прочитам „Сперма - Храна за боговите“ или нешто како америчките реклами за млеко „Sperm - have you drank your cup yet ? " . :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Мачорка
  М
  Мачорка
  Да, да прашање на време е кога водечките компании за пијалоци од типот на Кока Кола, Пепси и остали ќе ја пуштат во продажба таа волшебна напивка Ч)Само не знам дали ќе има лајт варијанта, пошто и така е нискокалорична
  I
  Имало такви луѓе бе. Востанието сакале да почека, пошто биле свесни дека ќе го задушат. И во право биле.;)
  М
  Мачорка
  Имало и такви да, ама јас мислев на тие другите,што се водат по мотото"Наведната глава сабја не ја сече":)
  мачорка- многу ме потсеќа на некогашните никови на некогашниот мирц :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom