Амебиасис
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Поради реорганизацијата на форумот и немање смисла да се има 500 теми со иста содржина, за барање на луѓе за во бенд, барање инструменти, вокалисти... сите тие работи ги сместивме и сеуште се сместуваат во темава. Така да и твојата се наоѓа веќе тамо. :wink:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom