Ливадарки

Член од
13 април 2021
Мислења
3.274
Поени од реакции
10.969
Зборуваме за маж или животно? Или исто е? :D
За животно, па како може без маж да се оставам???? Стара сум веќе. Ни за по ливади не сум, а камоли за без маж скраја да е!!! :D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.484
А ако имаш и деца и маж и куче во што спаѓаш?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.051
Поени од реакции
36.103
Ili MILFica, zavisi kako zrachi.
Iii vlade temava trafik mamata denes, brao.
Владе ти е махер за разгорување на дискусија, треба да добива компензација од киселиот, само не знам дали во пари или во овие играчките од рекламите подоле :свиркам:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
866
Поени од реакции
2.130
Nego, go citam ovoj vlatko kako pravi distinkcija od temata i “cuvari na ljubimci” za da izbegne i negovo klasificiranje megu prvite, dodeka ljubi pudlica u muce pred da si legne. Ako ne ja gagaguguva ja wot da ne se vikam. I da go prasas bi me ubil mene mesto pudlicata ako nekoj mora, pa taka bi mu rekol samo citaj ^.
Cekaj malko... vlade ima pudlica????? i ne e zenet... nema deca.... i sheta pudla po livadite?????
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.327
Поени од реакции
22.145
And here we go again
Lgbt, anima mundi i Zoki jovo na novo.
So ti rekov Agde @Artemisia Vulgaris pred nekoj den.
Nekoi likovi i po tolku vreme ednostavno nemaat kapacitet da napravat razlika pomegju livadarka i ljubiteli na zivotni :(
Автоматски споено мислење:

Cekaj malko... vlade ima pudlica????? i ne e zenet... nema deca.... i sheta pudla po livadite?????
Da ne gresam dusa ali Zoki ti kako da si opsednat so mene :cautious:.
Ke si ja zapostavis ljubenata radi mene, zena ko zena ke si pobara vnimanie i neznosti nastrana, i duri da trepnis ete ti belja , ke se raspravate po sudoj cij se kucinjata i koga ke smees da gi prosetas :toe: .
 
Последно уредено:
Член од
17 септември 2022
Мислења
866
Поени од реакции
2.130
And here we go again
Lgbt, anima mundi i Zoki jovo na novo.
So ti rekov Agde @Artemisia Vulgaris pred nekoj den.
Nekoi likovi i po tolku vreme ednostavno nemaat kapacitet da napravat razlika pomegju livadarka i ljubiteli na zivotni :(
Автоматски споено мислење:


Da ne gresam dusa ali Zoki ti kako da si opsednat so mene :cautious:.
Ke si ja zapostavis ljubenata radi mene, zena ko zena ke si pobara vnimanie i neznosti nastrana, i duri da trepnis ete ti belja , ke se raspravate po sudoj cij se kucinjata i koga ke smees da gi prosetas :toe: .
Mojo kapacitet e mnogo mal vlade a za ljubenata moja ich da ne mi se sekirash, ja svrshiv vcera....

Tuku ne mi deflektiraj, za livadarastvoto praevme muabet... eve da receme toa e kako pojava LGBTQbla bla... livadarkite se primer L.. mene mi lici ti si G.

Patejto patato.
:coffee:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.327
Поени од реакции
22.145
Nego, go citam ovoj vlatko kako pravi distinkcija od temata i “cuvari na ljubimci” za da izbegne i negovo klasificiranje megu prvite, dodeka ljubi pudlica u muce pred da si legne. Ako ne ja gagaguguva ja wot da ne se vikam. I da go prasas bi me ubil mene mesto pudlicata ako nekoj mora, pa taka bi mu rekol samo citaj ^.
Wotce druze, ti ako si peder, ne znaci deka site se nastrani ko tebe. Vidis mene nikogas ne bi mi padnalo na pamet da zamisluvam sto kur ti ljubis pred zaspivanje. Znaes oti ? Oti ne sum nastran, na normalni ljuge ne im idat takvi misli :toe: .
Wot inaku e pretstavnikot na LGBT zaednicata, vo slucaj nekoj da ne sfati dosega ;)
Sega uste od anima mundi ni fali nekoj pa da se kompletirate :sneaky:
 
  • Љубов
Reactions: wot

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.564
Поени од реакции
33.818
Wotce druze, ti ako si peder, ne znaci deka site se nastrani ko tebe. Vidis mene nikogas ne bi mi padnalo na pamet da zamisluvam sto kur ti ljubis pred zaspivanje. Znaes oti ? Oti ne sum nastran, na normalni ljuge ne im idat takvi misli :toe: .
Wot inaku e pretstavnikot na LGBT zaednicata, vo slucaj nekoj da ne sfati dosega ;)
Sega uste od anima mundi ni fali nekoj pa da se kompletirate :sneaky:
gaga gugu
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.327
Поени од реакции
22.145
Mojo kapacitet e mnogo mal vlade a za ljubenata moja ich da ne mi se sekirash, ja svrshiv vcera....

Tuku ne mi deflektiraj, za livadarastvoto praevme muabet... eve da receme toa e kako pojava LGBTQbla bla... livadarkite se primer L.. mene mi lici ti si G.

Patejto patato.
:coffee:
Ne se sekiram za tvojata ljubena Zoki, za tebe se sekiram. Ta ke si go najdi careto ne se sekiraj, nekoj sigurno vekje demni zad agolot i ceka prilika da i pruzi vnimanie i neznosti dodeka ti tuka se opsednuvas so mene.
Da ne recis posle vaka taka, ne ti bilo kazano, ne si znael, ova ona :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom